10minuta lajme shqip blue1
Elvis Pupa - Aeroporti

03 Dec 2016

Pothuajse te gjitheve na ka qelluar qe se paku njer here te udhetojme me aeroplan.

Gjate udhetimit jemi deshmitar te ngjarjeve te ndryshme sidomos qe na karakterizojne neve shqiptareve. Lidhur me kete teme te ndjekim stand up komedin nga aktori i njohur Elvis Pupa.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android