10minuta lajme shqip blue1
Elvis Pupa - Vegjetarianet

04 Dec 2016

Të gjithë në njohim ndonjërin që është vegjetarian dhe preferojnë të mos konsumojne ushqimet nga kafshët.

Mirëpo të ndjekim se çfarë mendimi ka për këtë temë në stand up komedin e tij, Elvis Pupa.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android