10minuta lajme shqip blue1
Policet & Vleresuesit - Të pirë në timon

05 Dec 2016

Gjatë punës në detyrë policët ballafaqohen me situata nga më të ndryshme, si psh me vozitësa që kanë konsumuar alkool.

Lidhur me këtë të ndjekim se si reaguan ata kur gjatë një patrulle ndaluan vlerësuesit e portokallisë.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android