10minuta lajme shqip blue1
Motorristi & Insta Girls - Xhiro me motorr

06 Dec 2016

Motorri përpos si mjet transporti është edhe një mjet lluksi me anë të cilit mburren sidomos moshat e reja.

Kësaj rradhe vajzat e famshme nga portokalli do të bëjnë xhiro me motorr. Të ndjekim motorristin dhe insta girls.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android