10minuta lajme shqip blue1
Rama në makinë funeralesh ...!!

08 Dec 2016

Ai ishte një shofer i funeraleve dhe ishte i pa kënaqur me udhëheqjen e shtetit të tij nga politikanët.

Mirëpo urimi i shoferit ishte se i uron Edi Ramës të jetë pasagjeri i makinës së tij.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android