10minuta lajme shqip blue1
Fiza & Fata - S'më preku asnjë

10 Dec 2016

Ndonjëherë është shum e vështirë edhe biseda mes femrave.

Ndër tema më kryesore është mbi pesha e tepërt, dhe kjo është biseda e femrave kur ato shtyhen se cila nuk ka pesh e cila ka pesh, për më shum ndiqeni edhe ju.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android