10minuta lajme shqip blue1
Qeremidja n'krye te Kamerit

12 Dec 2016

Dy të martuar ishin në dilem të madhe sepse gruaja e tij nuk punonte asgjë.

Kjo ndodhi kur ai qdo ditë u zgjonte shum herët dhe shkonte në punë, por kjo e fundit ndodhi se ai e thërret shefin dhe nuk mund të shkoj në punë, për më shum ndiqeni edhe ju.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android