10minuta lajme shqip blue1
Kengetaret ne qeveri

13 Dec 2016

Padyshim që bashkimi kombëtar më së shumti është realizuar përmes artit apo muzikës.

Shumë këngëtarë nga Shqipëria perdorin tekste me dialekt kosovarqe dhe anasjelltas. Lidhur me këtë temë të ndjekim personazhin e portokallisë Kimikati.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android