10minuta lajme shqip blue1
Dy vleresuesit - Bankomati

15 Dec 2016

Bankomatet jane bere mjete shum te perdorura nga te gjithe ne pasi qe jane leht te perdorshem dhe me te sigurt per menaxhimin e parave.

Mirepo kesaj here perdorimi i bankomatit nuk ishte fare e lehte per vleresuesit e portokallise.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android