10minuta lajme shqip blue1
Mysafiri i vitit te ri

21 Dec 2016

Ndonjëherë është e tepërt kur ka njerëz në shtëpin tuaj.

Por në festa kjo është shum festive, për më shum ndiqeni komendin mysafiri i vitit të ri, kur si fillim ato nuk dëshironin e pastaj si kaluan kjo ju mbetet që ju ta shikoni videon e postuar.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android