10minuta lajme shqip blue1
4 vjeçarja që flet 7 gjuhë

23 Dec 2016

Ajo quhet Bella Devyatkina një vajzë nga Rusia, ka një aftësi që po ua merr zemrën të gjithëve.

Ata kanë thënë se ajo shum shpejt mund të bëhet edhe pjesë e rekodreve botërore të Guinnes,

Rate this item
(0 votes)
More in this category: « Firmat te doktori Hajnat »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android