10minuta lajme shqip blue1
Qka ki msu te nona jote

26 Dec 2016

Ata ishin të posamartuar dhe jetonin vetëm në shtëpi.

Por ai nga nervoza e bukes se nuk kishte ngrënë, i thotë se të bëjë se qka ka mësuar tek nëna jote, por si ja kthen ajo kjo ju mbetet ju që ta ndiqeni videon e postuar.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android