10minuta lajme shqip blue1
Si i ndihmoi Isa një zonjës?

02 Jan 2017

Një zonjë ishte duke ecur dhe rrëzohet.

Por ajo duke kërkuar ndihmë i erdhi Isa Mustafa dhe i ndihmoi, por si shpërbilm ai i thotë të ja jap votën atij.

Rate this item
(0 votes)
More in this category: « Cima Magjia e grues »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android