10minuta lajme shqip blue1
Se di anglishten

05 Jan 2017

U kthye në shtëpi dhe e pa se bashkëshortja e tij ishte me një burrë tjetër.

Por se cila ishte gënjeshtra e atij, por kur kuptoi se ai ishte amerikan ai kishte shpëtuar, por pa pritur i erdhi një kojshi dhe biseda e tyre ishte shum interesante sa që kjo ju mbetet që ju ta ndiqeni videon e postuar.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android