10minuta lajme shqip blue1




Call Center dhe Sinan Hoxha

06 Jan 2017

Dihet që në periudhat e fundvitit është koha ku njerëzit blejnë dhe shesin më së shumti.

Prandaj këto janë ditë të arta edhe për call center të portokallisë të cilët kësaj here kishin të ftuar për të realizuar shitje këngetarin e famshëm Sinan Hoxha.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android