10minuta lajme shqip blue1
Policat dhe Muli - Nata disco e vitit te ri

07 Jan 2017

Mbrëmjet muzikore të organizuara për festat e funditit pa dyshim që janë shumë të kërkuara nga të gjithë.

Kësaj here policët e portokallisë detyrohen të marrin një rol krejtësisht tjetër. Të shohim për më shumë videon në vazhdim.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android