10minuta lajme shqip blue1
Insta Girls dhe Erjon Veliaj

08 Jan 2017

Instagirls të portokallisë kësaj here i vizitoj një personazh shum i rëndësishëm në Shqipëri siqë është ai i kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj.

Se çfarë kërkesa kishin vajzat për të parin e Tiranës të shohim videon në vazhdim.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android