10minuta lajme shqip blue1
Piceri Django - Pica Kryqezimi

09 Jan 2017

Në ditët e sotme janë përhapur shum piceri të cilat shërbjenë ushqim tek klientet përmes porosive.

Lidhur me këtë temë të shohim se me çfarë mënyre kanë vendosur të bëjnë shpërndarjen e picave aktorët e portokallisë.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android