10minuta lajme shqip blue1
Doktor nuk jam shtatzanë!!

10 Jan 2017

Shkoi tek mjeku për një kontrollë dhe diqka idoli pak më ndryshe.

Mirëpo se si i ndodhi ajo që ishte shtatzanë, por si duket papatesti i tregon se ajo ka mbetur, por ajo i thotë se jo sështë e vërtet.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android