10minuta lajme shqip blue1
Kimetja dhe Profesoret - Në supermarket

11 Jan 2017

Gjatë festave të fundvitit supermarketet janë të mbushura me blerës të cilet shfrytëzojnë këtë periudhe për mbushur tavolinat me ushqime të ndryshme.

Lidhur më këtë të shohim se me çfarë kanë mbushur karrocat e tyre profesorët e portokallisë.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android