10minuta lajme shqip blue1
E thith zonja cigaren

14 Jan 2017

Shkuan për të ngrënë ushqim meksikanë.

Mirëpo aty pa pritur aty shihen se ata ishin sikur 2 qifte, mirëpo kur e pyeste se a mund ta ndërronte ajo nuk kishte guxim prej burrit të saj.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android