10minuta lajme shqip blue1
Gjini dhe Ilir Meta - Kartolinat

17 Jan 2017

Personazhi i famshëm i portokallisë Gjini si një simpatizant i flaktë i Sali Berishes rikthehet në skenë mirëpo që kësaj here do të takohet me Ilir Meten.

Se si shkoi takimi i tyre të shohim videon më poshtë.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android