Print this page

Gjini dhe Ilir Meta - Kartolinat

17 Jan 2017

Personazhi i famshëm i portokallisë Gjini si një simpatizant i flaktë i Sali Berishes rikthehet në skenë mirëpo që kësaj here do të takohet me Ilir Meten.

Se si shkoi takimi i tyre të shohim videon më poshtë.

Rate this item
(0 votes)