10minuta lajme shqip blue1
Qorapat e cimes

19 Jan 2017

Të gjith e njohim Cimën për gjërat e tij shum të pa besueshme.

Por ai ishte në shtëpi dhe pa pritur i kujtohet se e kishte harruar qadren tek kujshikja dhe e dërgon që ta marrë djali i tij, por duke u kthyer e takon nëna e tij dhe ja merr nga dora djalit të saj, për më shum shikojeni videon e postuar.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android