10minuta lajme shqip blue1
Bab e Bir - Qendra Tregtare

21 Jan 2017

Qendrat tregtare janë kthyer në destinacione shumë të frekuentuara nga të gjitha shtresat, sidomos gjatë sezonës se dimrit ku mundësit për të shetitur janë të kufizuar.

Lidhur me këtë nuk mund të mungonin protagonistet e portokallise, babë e bir.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android