10minuta lajme shqip blue1
Lekët e vitit të ri

24 Jan 2017

Gjithë kjo lëvizje e madhe e festave të fundvitit dhe fillimit të vitit te ri ka një element të përbashket dhe bëhet fjalë për lekët apo paratë.

Prandaj ato nuk mund te mungonin në emisionin e portokallisë prandaj lidhur me këtë të ndjekim videon më poshtë.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android