Print this page

Burri as rrymen s'po munet me pague

26 Jan 2017

Ata ishin të martuar, mirëpo kur është në pytje paraja aty është ndryshe.

Ai ishte një punëtor krahu dhe nuk e dinte se si të ja dilte mbanë për ti kryer pagesat e shtëpis, për më shum shikojeni videon e postuar.

Rate this item
(0 votes)