10minuta lajme shqip blue1
Bukra, Vajza dhe Luzja - Feste ne Jaht

27 Jan 2017

Festat në jaht të gjithë i dëshirojnë për shkak të lluksit që ofrojen.

Kësaj here lidhur me këtë tem se si kaluan gjatë një udhëtimi me jaht të shohim personazhet e portokallisë, Bukra ,Vajza dhe Luzja.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android