10minuta lajme shqip blue1
Maqorri me Porsche

28 Jan 2017

Ata sapo ishin njoftuar dhe kishin dalur për tu njoftuar me djaloshin që e kishte gjetur vajza e tij.

Mirëpo ata ishin shum pa fjalë dhe se nuk dinin se si të silleni me të, mirëpo si ndodh kur ata shkuan, kjo ju mbetet që ju ta shikoni videon e postuar.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android