10minuta lajme shqip blue1
Kurumi Ambasador në Amerikë

02 Feb 2017

Ai ishte një ambasador në Amerikë.

Kjo ndodhi kur baba Kurum u zgjedh, por se cilat ishin premtimet e tij rreth popullit dhe se kush ishin ata që e ndëgjonin nga posht, kjo ju mbetet ju që ta shikoni.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android