10minuta lajme shqip blue1
Një numer ne loto

03 Feb 2017

Ndonjëherë shoqëria është shum e rëndësishme.

Njëri u nis për të shkuar në Tiranë dhe rruges e thërret shokun ta pyes për numrat e lotos, mirëpo pa pritur ai nuk e ka me vete tikenten, dhe e thërret gruan e tij, për ta pyetur për numrat, për më shum shikojeni edhe ju.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android