10minuta lajme shqip blue1
Nje jogurt memish

08 Feb 2017

Kishin shum myshteri në një burektore dhe njëri ishte shum i habitur.

Por si duket ai mendoi se do ta pijë një jogurt me mish pasi i dëgjoi të gjith duke thënë se e dua një jogurt me mish, por në momentin e fundit ai kuptoi se emri i kamarierit ishte Memish.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android