10minuta lajme shqip blue1
Kolega i fakultetit

09 Feb 2017

Ata ishin të martuar dhe pa pritur e shoqja e pranon një telefonat.

Por si duket asgjë nuk është e përhershme, dhe kur u përgjigj ajo në telefon doli një femer dhe i thoshte se ishte një kolege e fakultetit, mirëpo i shoqi i saj nuk kishte shkuar asnjëher në fakultet.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android