10minuta lajme shqip blue1
50 euro hua

11 Feb 2017

Si duket erdhi moda e re edhe tek ne gjatë jetës bashkshortore.

Si duket ata edhe pse janë ata të martuar e shoqja i lyp para për qdo punë që e bënë, por kur vjen puna tek dashuria ajo i kërkon edhe 100 euro për të, mirëpo si duket i shoqi ishte më i mençur dhe e refuzoi atë.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android