10minuta lajme shqip blue1
Çka eshte imagjinare dhe faktike

13 Feb 2017

U kthye nga shkolla dhe e pyeti babain e tij cili është dallimi mes imagjinares dhe faktike.

Por babai i tha shko pyete nënën dhe motren se a kishin fjetë me një të huaj për 10 mij euro dhe pastaj ai ja tregon dallimin në mes imagjinares dhe faktike.

Rate this item
(0 votes)
More in this category: « Unaza e fejeses Lejla »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android