10minuta lajme shqip blue1
Pamje të tilla zor që do i hasni në urbanet e Tiranës

15 Feb 2017

Gjithqka në jetë është e mundur dhe kjo gjithkund.

Kjo e fundit ndodhi në një linjë të autobusit Kombinat-Kinostudio, në Shqipëri kur një vajzë ishte zhveshur për tu ndërruar, për më shum shikojeni videon e postuar.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android