10minuta lajme shqip blue1
Adoleshenti shpeton mrekullisht

19 Feb 2017

Ndonjëherë edhe rrëzimi në dëbor është i mirë.

Një fëmij i cili sapo zbriti nga autobusi me vrap fillon dhe rrëzohet mirëpo ai rrëzim ja shpëtoi jetën, për më shum shikojeni videon e postuar.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android