10minuta lajme shqip blue1
Ma ka hi ckrraja

21 Feb 2017

U kthye nga shkolla dhe nëna e tij ishte në telefon.

Por kur hyri në shtëpi ai ishte duke qarë dhe i tregon nënës së tij që e kishte rrahur ckrraja, por si duket e tëra ishte një gënjeshtër e djaloshit, për më shum shikojeni edhe ju.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android