10minuta lajme shqip blue1
Këlyshi i pandës ka nevojë për përkëdhelje

27 Feb 2017

Ndonjëherë puna është aq e dashur sa që lidhesh me të shum.

Kjo i ndodhi një burri që punonte në qendrën e mbrojtjes së kafshëve, por ai aq shum u lidh me një panda sa që ajo vetëm nëpër këmb i qëndronte.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android