10minuta lajme shqip blue1
I ziu burri, tjetri dashnori

28 Feb 2017

U takuan dy shoqet që ishin dal për të vrapuar.

Por si duket ato diskutonin rreth vjehrrave të tyre se si ato janë shum të këqija dhe nuk sjellen mirë me to, por se a janë ato të sëmura apo jo kjo ju mbetet që ju ta shikoni videon e postuar.

Rate this item
(22 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android