10minuta lajme shqip blue1


Gjermania

30 Aug 2014

Fshisa

29 Aug 2014

Ditlindja

28 Aug 2014

Nafaka

26 Aug 2014

Gjakova

25 Aug 2014

Shqiptari i zi

23 Aug 2014

Pula

22 Aug 2014

Mjeku

21 Aug 2014

Lufta

20 Aug 2014

Ckroja

19 Aug 2014

Gangam Style

17 Aug 2014

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android