10minuta lajme shqip blue1
Horoskopi Javor

18.03 deri 24.03.2019

 

horoskopi ditor sot javor dashiDashi
Periudha - 21.03 deri 20.04

Ju që jeni beqar dhe doni të ndryshoni këtë fakt, duhet të jeni më aktiv. Ndikimi i Jupiterit dhe Marsit është i favorshëm për ju duke ju mbështetur në kërkim të shpirtit binjak. Mund të ndodh që nga një flirt të kthehet në diqka serioze.

 

 

horoskopi ditor sot javor demiDemi
Periudha - 21.04 deri 21.05

Gjatë kësaj jave ju ndjeheni se keni fuqi dhe energji me bollëk. Nëse është kështu atëherë ju duhet të dilni mes njerëzve. Festoni, kërceni dhe kështu ndoshta krijoni një njohje të re.

 

 

horoskopi ditor sot javor binjaketBinjakët
Periudha - 22.05 deri 21.06

Ju duhet ti kushtoni vëmendje fjalëve në mënyrë që të mos keqkuptoheni. Një gjest i mirë mund të interpretohet plotësisht i gabuar e sidomos nga partneri juaj. Presioni gjithashtu do të kryejë rolin e vet.

 

 

horoskopi ditor sot javor gaforrjaGaforrja
Periudha - 22.06 deri 22.07

Ju do të keni një përkrahje dhe mbështetje gjatë kësaj jave. Kjo është diqka shumë pozitive dhe ju keni një karizmë të pabesueshme që do të tërheqë të gjitha magjitë. Kjo mund të zhvillojë kushte ideale për një flirt ose diqka shumë serioze.

 

 

horoskopi ditor sot javor luaniLuani
Periudha - 23.07 deri 23.08

Ju nuk duhet ti bëni të gjitha vetëm, madje duhet të kërkoni ndihmë nga të tjerët. Pse të mos kërkoni një ndihmë këshillimi për lidhjen tuaj? Mos e leni situatën në këtë gjendje.

 

 

horoskopi ditor sot javor virgjereshaVirgjëresha
Periudha - 24.08 deri 23.09

Ju që i përkisni kësaj shenje e sidomos ju që jeni të ri në moshë, jeni të prirur të provokoni shumë këtë javë dhe të fluturoni në ajër. Kjo nuk duhet të ndodhë, dhe ju vetëm duhet të relaksoheni me një banjë të bukur.

 

 

horoskopi ditor sot javor peshorjaPeshorja
Periudha - 24.09 deri 23.10

Këtë javë jeni para disa momenteve tensioni dhe do të ishte më e mençur nëse ju nuk do të ndërhyni në çështje të tjera. Sidomos në konfliktet në familje e të tjera, ju nuk keni arsye për të ndërhyrë atje.

 

 

horoskopi ditor sot javor akrepiAkrepi
Periudha - 24.10 deri 22.11

Ju gjatë kësaj jave jeni veqanërisht të ngrohtë dhe kjo do të ju sjellë më shumë respekt. Kjo vlenë për çiftet të cilët tregohen më të hapur me njëri tjetrin përshkak se ju me partnerin mund të ndani gjithë jetën.

 

 

horoskopi ditor sot javor shigjetariShigjetari
Periudha - 23.11 deri 21.12

Afërdita do të ketë një ndikim të madh në ju sa do të prishë edhe shqisat tuaja. Ju do të përjetoni orë të paharrueshme të pasionit dhe ju mund vetëm ti shijoni ato. Gëzohuni dhe jeni i lumtur që më në fund po trajtoheni mirë nga fati.

 

 

horoskopi ditor sot javor bricjapiBricjapi
Periudha - 22.12 deri 20.01

Ju duhet të merrni një iniciativë në lidhjen tuaj gjatë kësaj jave. Merrni së bashku një ditë të bukur dhe shijojeni atë. Mardhënies tuaj sigurisht se kjo do ti bëjë shumë mirë.

 

 

horoskopi ditor sot javor ujoriUjori
Periudha - 21.01 deri 19.02

Ju duhet ti kushtoni më shumë vëmendje nevojave të partnerit gjatë kësaj jave dhe ti përmbushni ato gjithashtu. Ka mundësi që nga gjëra të vogla të shkaktohen grindje të mëdha. Merrni kohë për të folur hapur me të.

 

 

horoskopi ditor sot javor peshqitPeshqit
Periudha - 20.02 deri 20.03

Ju duhet ti kushtoni kujdes gjatë kësaj jave mardhënies tuaj që të mos kthehet në rutinë. Ju jeni të etur për epsh dhe pasion por për këtë duhet të jeni më aktiv. Ju thjesht duhet të planifikoni një mbrëmje së bashku dhe surprizoni partnerin tuaj.

Last modified on Monday, 18 March 2019 15:30
Rate this item
(1020 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android