10minuta lajme shqip blue1
Horoskopi Javor

14.01 deri 20.01.2019

 

horoskopi ditor sot javor dashiDashi
Periudha - 21.03 deri 20.04

Gjatë kësaj jave ju do të vini theksin shumë në momentet romantike dhe ato të sigurisë kur është fjala për lidhjen. Tani për tani, kjo është gjithashtu shumë e rëndësishme, sepse partneri juaj ka nevojë për më shumë vëmendje.

 

 

horoskopi ditor sot javor demiDemi
Periudha - 21.04 deri 21.05

Ka ditë kur ju doni thjeshtë të keni gjithçka dhe nëse është e mundur edhe në mënyrë të shpejtë. Ju jeni me fat gjatë kësaj jave pasi të gjitha këto dëshira do të ju realizohen. Partneri juaj do të plotësojë të gjitha nevojat tuaja emocionale, në qoftë se ju i thoni atij atë që ju dëshironi.

 

 

horoskopi ditor sot javor binjaketBinjakët
Periudha - 22.05 deri 21.06

Ndonjëherë është më mirë që ju të vendosni të jeni më pak kryefortë. Ju duhet të largoni të gjitha mosmarrëveshjet nga udha me partnerin tuaj gjatë kësaj jave. Kjo çon në asgjë dhe vetëm sjellë më shumë polemnika. Çdo gjë do të qetësohet përfundimisht.

 

 

horoskopi ditor sot javor gaforrjaGaforrja
Periudha - 22.06 deri 22.07

Gjatë kësaj jave ju do të përjetoni një natë të paharrueshme. Ju jeni të pa mbrojtur dhe nën presion nga pasioni. E keni të vështirë të mbani veten. Ju nuk duhet të mendoni shumë dhe lëreni emocionet të ju drejtojnë, sepse kështu ju nuk do të dëmtoni askënd.

 

 

horoskopi ditor sot javor luaniLuani
Periudha - 23.07 deri 23.08

Harrojini gjatë kësaj jave të gjitha mendimet e trishtuara. Mendoni për gjëra të mira në jetë dhe filloni përsëri të shijoni këto bukuri. Prandaj ju nuk duhet të prisni më gjatë dhe të humbni kohën e çmuar. Mendoni pozitivisht dhe në këtë mënyrë përcaktoni veprimet tuaja.

 

 

horoskopi ditor sot javor virgjereshaVirgjëresha
Periudha - 24.08 deri 23.09

Ju duhet të prisni gjatë kësaj jave gjithqka pasi rreziku i konfliktit mund të jetë shumë i madh. Shumë shpejt nga asgjëja mund të lind diqka dhe për këtë aryse është e këshillueshme të flisni pak më shumë dhe të jeni më tolerant.

 

 

horoskopi ditor sot javor peshorjaPeshorja
Periudha - 24.09 deri 23.10

Gjatë kësaj jave ju duhet të liroheni nga të gjitha gjërat që ju shqetësojnë dhe të shijoni gjërat e mira në jetë. Kujdesuni që sytë ziliqar të mos dëmtojnë humorin tuaj të mirë.

 

 

horoskopi ditor sot javor akrepiAkrepi
Periudha - 24.10 deri 22.11

Për të gjithë ju që i përkisni kësaj shenje do të ketë ditë të veqanta gjatë kësaj jave. Ju do ti gëzoni dhe shijoni plotësisht ato. Nuk ka asnjë njeri që mund të ju refuzojë në diqka.

 

 

horoskopi ditor sot javor shigjetariShigjetari
Periudha - 23.11 deri 21.12

Partneri juaj ka një mundësi shumë të madhe dhe sigurisht kjo ju përfshinë edhe juve. Atmosfera erotike do të bëjë që ju të ndjeheni shumë të veqantë. Vendosni topin sërish në anën tuaj dhe josheni atë me të vërtetë.

 

 

horoskopi ditor sot javor bricjapiBricjapi
Periudha - 22.12 deri 20.01

Ju jeni shumë të ngrohtë dhe kjo javë do të ju sjellë mjaft respekt. Ju do të tregoheni të hapur dhe kjo do të vlerësohet nga të tjerët. Sigurisht që kjo do të ndikojë shumë mirë edhe në lidhjen tuaj me partnerin.

 

 

horoskopi ditor sot javor ujoriUjori
Periudha - 21.01 deri 19.02

Nuk këshillohet që gjatë kësaj jave të ndikoheni nga thashethemet, por gjërave tu shkoni deri në fund. Është më mirë të dalloni mes thashethemeve dhe të së vërtetës, sepse përndryshe kjo mund të çojë në probleme me të mëdha dhe ju mund ti shmangni ato.

 

 

horoskopi ditor sot javor peshqitPeshqit
Periudha - 20.02 deri 20.03

Ju jeni të njohur për fjalët tuaja të hapura dhe të sinqerta, edhe nëso ato nuk janë të mirëseardhura nga të tjerët. Prandaj do të ishte më mirë që gjatë kësaj jave të jeni më tolerant dhe të përmbajtur.

Last modified on Tuesday, 15 January 2019 13:13
Rate this item
(1016 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android