Print this page

Horoskopi Javor

10.12 deri 16.12.2018

 

horoskopi ditor sot javor dashiDashi
Periudha - 21.03 deri 20.04

Ju nuk duhet të harroni se sa të nevojshëm janë miqtë. Është koha që të rregulloni mardhëniet përsëri dhe të takoheni si dikur. Merreni gjatë kësaj jave mundësinë për të mbushur bateritë në rrethin e miqve dhe një energji vetëm do të përmisojë lidhjen tuaj.

 

 

horoskopi ditor sot javor demiDemi
Periudha - 21.04 deri 21.05

Gjatë kësaj jave për ju janë mundësitë shumë të mira që të kaloni mbrëmje të mrekullueshme së bashku. Prandaj ju duhet të shfrytëzoni këtë rast për të përgaditur një mbrëmje të bukur për partnerin tuaj. Ai është duke pritur një gjë të tillë prej kohësh.

 

 

horoskopi ditor sot javor binjaketBinjakët
Periudha - 22.05 deri 21.06

Kohëve të fundit mardhënia me partnerin tuaj është bërë shumë e qartë. Rutina është kthyer dhe kjo mund të jetë tërësisht e rrezikshme për një mardhënie. Ju duhet që gjatë kësaj jave të planifikoni diqka së bashku dhe të realizoni një surprizë për partnerin, psh një darkë romantike.

 

 

horoskopi ditor sot javor gaforrjaGaforrja
Periudha - 22.06 deri 22.07

Gjatë kësaj jave nuk është e këshillueshme të mbështeteni në thashetheme por ti shikoni gjërat shtruar. Është më mirë të bëni dallimin në mes thashethemeve dhe të vërtetës, sepse kjo mund të çojë në probleme dhe mundësia është që kjo të shmanget.

 

 

horoskopi ditor sot javor luaniLuani
Periudha - 23.07 deri 23.08

Ju duhet të mendoni me kujdes në lidhje me atë nëse seriozisht ju duhet një ndryshim. Mos harroni se vetëm së bashku me partnerin suksesi është i garantuar. Flisni me të për këtë, dhe mos mendoni vetëm për veten tuaj.

 

 

horoskopi ditor sot javor virgjereshaVirgjëresha
Periudha - 24.08 deri 23.09

Ju duhet tu besoni ndjenjave tuaja gjatë kësaj jave pasi kurrë nuk do të mashtroheni nga to. Ju nuk duhet të merrni asnjë shkas që të flirtoni gjatë kësaj jave sepse dashuria e madhe mund të presë për ju në çdo hapë.

 

 

horoskopi ditor sot javor peshorjaPeshorja
Periudha - 24.09 deri 23.10

Gjatë kësaj jave është mirë që ju të mos aplikoni vetëm mendimin tuaj por ndonjëherë të jeni të gatshëm edhe për kompromis. Kjo mund të jetë një bazë e mirë që të mos keni keqkuptime më vonë.

 

 

horoskopi ditor sot javor akrepiAkrepi
Periudha - 24.10 deri 22.11

Ju duhet që gjatë kësaj jave të ndani kohë për veten tuaj dhe të ndëgjoni zërin tuaj të brendshëm dhe të pyesni veten se çfarë ju doni nga një dashuri e vërtetë.

 

 

horoskopi ditor sot javor shigjetariShigjetari
Periudha - 23.11 deri 21.12

Ju nuk duhet të ulni kokën tuaj gjatë kësaj jave. Edhe pse nuk është e lehtë, ju duhet të bëni diqka për këtë. Dilni nga guaska, shoqërohuni me njerëzit dhe thjeshtë kërkoni pak argëtim.

 

 

horoskopi ditor sot javor bricjapiBricjapi
Periudha - 22.12 deri 20.01

Gjatë kësaj jave do të jenë ditë të mira dhe me plot humor andaj shfrytëzojini. Ju me këtë disponim të mirë mund të trajtoni dhe menaxhoni çdo gjë për mrekulli.

 

 

horoskopi ditor sot javor ujoriUjori
Periudha - 21.01 deri 19.02

Ju prireni ti merrni gjërat më seriozisht se sa janë në realitet. Kjo ndoshta vetëm për shkak se kohëve të fundit jeni pak të irrituar dhe nervoz? Por ju duhet të përpiqeni më seriozisht që gjatë kësaj jave ti merrni dhe ti kuptoni gjërat pak më mirë.

 

 

horoskopi ditor sot javor peshqitPeshqit
Periudha - 20.02 deri 20.03

Ju do të fitoni më shumë respekt gjatë kësaj jave nga sjellja juaj e ëmbël. Kjo Do të ju ndihmojë sidomos në lidhje me partnerin, duke i folur gjërat haptas dhe pa mëdyshje.

Last modified on Monday, 10 December 2018 00:11
Rate this item
(1015 votes)