10minuta lajme shqip blue1
Mentor Kurtishi këngët e fundit në 2014

02 Oct 2014

Një grumbullim i të gjitha këngëve të Mentor Kurtishit gjatë vitit 2014 të realizuara me Video Klip. Duke pas parasysh se një pjesë e madhe e këngëve janë te publikuara në faqen YouTube në kanale të ndryshme dhe vështirësitë për ti dëgjuar të gjitha në një vende, ne kemi realizuar grumbullimin e këngëve për adhuruesit e Mentor Kurtishi që të kenë mundësin ti dëgjojnë këngët dhe të njoftohen shumë më letë.

 

Mentor Kurtishi - Pasha zotin

 

Mentor Kurtishi - Coja nje selam

 

Last modified on Friday, 03 October 2014 13:52
Rate this item
(7 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android