10minuta lajme shqip blue1
Motrat Mustafa këngët e fundit në 2014

28 Sep 2014

Një përmbledhje e te gjitha këngëve me Video Klip të realizuara nga Motrat Mustafa gjate vitit 2014. Pjesa më e madhe e këngëve janë te publikuara në faqen YouTube në kanalet zyrtare të disa kompanive të njohura shqiptare. Pra qëllimi i këtij artikulli është që tu epët mundësia adhuruesve të motrat mustafa që ti dëgjojnë të gjitha këngët e reja në një vend.

 

Motrat Mustafa - Do Të Kthehem

 

Motrat Mustafa - Muaji i Meshires

 

Last modified on Wednesday, 17 June 2015 16:11
Rate this item
(12 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android