10minuta lajme shqip blue1
Radio Gurbeti

03 Oct 2014

Dëgjo Radio Gurbeti Live, 24 ore online me programe të ndryshme enkas për emigrantet Shqiptare. Radio Gurbeti një Radio shumë e dëgjuar nga Shqiptaret në Mërgim.

radio-gurbeti

 

 

Rate this item
(51 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android