10minuta lajme shqip blue1


shkarkoje 10minuta app shqip per android dhe iphoneAplikacioni 10Minuta për iPhone dhe Android

Përmes 10minuta App keni mundësin të informoheni me lajmet e fundit të publikuara në Portalin
10minuta.com. Një mundësi më e letë për përdoruesit e Smartphone që të kenë qasje tek lajmi i fundit ne Politik,
VIP, Thashetheme, Humor, Muzik, etj.

Shkarkoje App-in 10minuta në "App Store" apo ne "Google Play"
shkarko-10minuta-app-store  shkarko-10minuta-app-play-store

 

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android