10minuta lajme shqip blue1
TV Shqip Live

30 May 2014

 

Janë publikuar disa Adresa të Televizioneve Shqiptare të cilat ofrojnë programet e tyre TV drejtpërdrejt përmes internetit.

Kliko në TV Kanalin Shqip që preferoni të shikoni Live dhe linku do ju përcjell tek faqja zyrtare e shërbyesit. Ju urojme argëtim sa mat mirë.

"Se shpejti do te publikohen edhe Adresa tjera"


Transmetimi i RTK-se, Prishtine, Kosove.
rtklive1 tv

 

Transmetimi i RTSH-se, Tirane, Shqiperi.
rtsh

 

Last modified on Tuesday, 23 February 2016 01:43
Rate this item
(78 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android