10minuta lajme shqip blue1
Eli Fara & Kastriot Tusha - Nga dashuria

15 Feb 2014
Muzik shqip Eli Fara & Kastriot Tusha - Nga dashuria

Eli Fara & Kastriot Tusha - Nga dashuria ( Official Video ), Music: Kastriot Tusha dhe Eli Fara, Lyrics: Rozana Radi, Orces: Aladyn " Max Audio", Video: MAX Production, Pulishing: Super Sonic Shpk, Posted in Youtube Channel: EliFaraOfficial.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android