10minuta lajme shqip blue1
DJR ft. Kieda Budini - So fine

20 Feb 2014
Muzik shqip DJR ft. Kieda Budini - So fine

DJR ft. Kieda Budini - So fine (Official Video HD), Music: Aurid Gjini ( Dj.R ), Lyrics: 25%, Hari & Make up: Beti, Posted in YouTube Channel: AkrivaShqip.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android